Objednejte se k výživovému poradci ještě dnes Získat konzultaci zdarma

Často kladené dotazy

  • 1. Objednávka konzultace
  • 2. Příjdete na osobní schůzku
  • 3. Poradenství ZDARMA
Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE?
Produkty NATURHOUSE nejsou náhražkou stravy, ale doplňují a podporují hubnutí, a tak pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky, zrychlovat metabolismus .
Jaké povahy jsou produkty NATURHOUSE?
Produkty jsou všechny na přírodní bylinné bázi, zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví.
Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE?
Všichni výživoví poradci NATURHOUSE jsou absolventy vzdělávacích kurzů s akreditací Ministerstva školství a všichni absolvovali informační kurz systému NATURHOUSE.
Je možné jíst zdravě a přitom chutně?
Samozřejmě, že ano! Naopak objevíte, že vaření z čerstvých a sezónních produktů, může opravdu zvýraznit chuť a vůni kořením a bylinkami.
Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE?
Naše produkty je možné koupit exkluzivně v našem centru NATURHOUSE.
Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil?
Není možné říci předem, za jak dlouho se podaří zhubnout... naštěstí nejsme totiž všichni stejní. Někdo může mít metabolismus zablokovaný, jiný například alergii na některé potraviny, někdo právě prožívá období silného stresu nebo vede život na pohovce.
Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE?
Není možné vyčíslit přesně náklady, které zákazník vynaloží, protože záleží na mnoha okolnostech, zvláště na stavu klienta. Jedno je ale jisté: NATURHOUSE je pro všechny a nezavazuje nikoho žádnými smlouvami ani jinak.
Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE?
Konzultace včetně vypracování dietního plánu je zcela zdarma, klienti si hradí doporučené produkty.
Nestanu se závislým na Vašich produktech?
Produkty jsou na přírodní bázi a nevytváří žádný druh závislosti.
Opravdu musím přicházet do centra NATURHOUSE každý týden?
Týdenní konzultace, která je vždycky zdarma, je velmi důležitá, protože dodává psychickou podporu tomu, kdo se rozhodne zapracovat na své váze. Možnost počítat s profesionálem, který je mi stále k dispozici, dovoluje rychleji dosáhnout cíle.
V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet?
NATURHOUSE se snaží o výchovu, popř. "převýchovu" ve výživě, proto nenabízí přísné a zakazující diety, ale vyučuje, jak jíst dobře a zdravě.

Objednávka výživového poradenství

NATURHOUSE v médiích

NATURHOUSE v mediich
Spokojení zákazníci

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám výživové poradenství NATURHOUSE může pomoct? Stačí se objednat ve vašem městě a dojít na naši pobočku. Speciálně vyškolený výživový poradce vám zdarma poradí, jak začít zdravě jíst a žít, dodá vám motivaci a podporu, vy si hradíte produkty na bylinné bázi. Budete spokojenější vy i vaše okolí.

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto bezplatná objednávka a následná konzultace ve vašem městě. Získejte cenné informace od našich proškolených dietologických pracovníků a začněte konečně zdravě hubnout.

Více
© 2020 KonzultaceHubnutí.cz - natur house, výživové poradenství, výživový poradce, jídelníček na hubnutí, rychlé a zdravé hubnutí