Objednejte se k výživovému poradci ještě dnes Získat konzultaci zdarma

Firma NATUR HOUSE

  • 1. Objednávka konzultace
  • 2. Příjdete na osobní schůzku
  • 3. Poradenství ZDARMA

Objednávka konzultace ZDARMA

NATUR HOUSE je celosvětová síť dietetických center s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Koncept dietetických center NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje téměř 2.000 dietetických center ve 30 zemích světa, v nichž působí přes 5.000 profesionálů, kteří pomohli více než 4.000.000 klientům zhubnout a váhu si udržet.

Zakladatelem konceptu NATURHOUSE je Félix Revuelta (1947). Právě on přišel s převratnou myšlenkou, nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy. Začala se tak rozvíjet síť dietetických center NATURHOUSE, v níž se klienti učí zdravému stravování.


NATURHOUSE v médiích

NATURHOUSE v mediich
Spokojení zákazníci

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám výživové poradenství NATURHOUSE může pomoct? Stačí se objednat ve vašem městě a dojít na naši pobočku. Speciálně vyškolený výživový poradce vám zdarma poradí, jak začít zdravě jíst a žít, dodá vám motivaci a podporu, vy si hradíte produkty na bylinné bázi. Budete spokojenější vy i vaše okolí.

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto bezplatná objednávka a následná konzultace ve vašem městě. Získejte cenné informace od našich proškolených dietologických pracovníků a začněte konečně zdravě hubnout.

Více
© 2020 KonzultaceHubnutí.cz - natur house, výživové poradenství, výživový poradce, jídelníček na hubnutí, rychlé a zdravé hubnutí