Objednejte se k výživovému poradci ještě dnes Získat konzultaci zdarma

NATURHOUSE recenze

 • 1. Objednávka konzultace
 • 2. Příjdete na osobní schůzku
 • 3. Poradenství ZDARMA

Jak to chodí v dietetickém centru?

Během Vašeho hubnutí s NATUR HOUSE budete docházet ke svému výživovému poradci nejlépe každý týden. Během těchto setkání se s Vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak bude moci snadněji sledovat Vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby Vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.


Jak na zdravou výživu

Při příjmu každé potraviny a jídla, přijímáme také kalorie (jednotka energie). Rozdíl příjmu a výdeje kalorií za den rozhoduje o tom jakou máme váhu či kolik máme energie. Spotřeba kalorií je u každého člověka jiná a ovlivňuje jí mnoho faktorů (věk, pohlaví, hmotnost, fyzická námaha). Zdravá výživa se skládá nejen z příjmu vyváženého jídla, ale také příjmu dostatečného množství tekutin. Je totiž vědecky dokázáno že pokud za den nepřijmeme dostatečné množství tekutin, začnou se nám tvořit tukové zásoby. Existují také prázdné kalorie, to jsou potraviny s obrovskou energetickou hodnotou, které nejsou pro člověka jakkoliv prospěšné - alkohol, sladkosti, chipsy, limonády, fast food.
poradenství zdarma NATURHOUSE

Hubněte bez hladu!

Dietolog NATURHOUSE Vám doporučí správnou kombinaci potravin podle Vašich individuálních stravovacích potřeb, změně životních návyků, rozvrhu hodin a výdajů energie. Tím budou Vaše jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potřeby pokryty po celý den. Pro Vás to tedy znamená, že díky novému jídelníčku získáte veškeré živiny, které potřebujete pro celý den, a přitom budete hubnout. A k tomu bez pocitu hladu, protože další zásada, kterou Vás naši dietologové naučí, je pravidelnost. Budeme Vás učit se stravovat pravidelně, 5x – 6x denně. A nejen to, ukážeme Vám, že pravidelný pitný režim je základ dobré kondice! Budete spokojení, protože nejen že dosáhnete své optimální váhy, ale budete schopni si ji udržet. Navíc na sobě zpozorujete viditelné výsledky od 1. týdne hubnutí s NATURHOUSE.

poradenství zdarma NATURHOUSE

Co mohu očekávat od výživového poradce – dietologa?

Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná. První návštěva obvykle trvá 30 minut, druhá a každá další 15 minut. Nutriční poradce s Vámi probere Váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch. Dále Vám provede bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení Vašeho těla. Impulzy nejsou pro tělo škodlivé a nemají vliv na žádné tělesné funkce. Dle výsledků bioimpedančního měření, zdravotního stravu a stravovacích návyků Vám výživový poradce stanoví jídelníček na míru Vašich potřeb. Celý proces probíhá v příjemném, čistém prostředí a přátelské atmosféře. Aby byla dieta a její redukční efekt maximální, doporučí Vám výživový poradce lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na bázi bylin. Všechny výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Naše unikátní produkty jsou vyráběny ve vlastních laboratořích HOUSEDIET a KILUVA a jsou k dostání pouze v dietetických centrech NATURHOUSE.


Budou mi chutnat dietní jídla?

Doporučený jídelníček, který Vám na míru Vašich individuálních potřeb zdarma sestaví dietolog, vychází ze zásad středomořské kuchyně a je tedy:
 • Zdravý
 • lehký
 • pestrý,
 • chutný,
 • je z běžně dostupných surovin,
 • lze různě obměňovat.

Jsem obézní. Jak zdravě zhubnout?

Zapomeňte na zázračné pilulky na hubnutí, po jejichž uživání zhubnete bez jakéhokoliv vašeho přičinění desítky kilogramů. Ano výživové doplňky mohou být v kombinaci s zdravým a pravidelným jídelníčkem, dodržováním pitného režimu a pohybem velmi prospěšné. Zapomeňte na drastické diety a začněte u sebe. Dietami obvykle hubnete svaly a vaše tělo ztrácí vodu s následným JOJO efektem doplní chybějící kilogramy nezdravá tuková tkáň. Pokud trpíte obezitou vážně to ohrožuje vaše zdraví, už jen to že počet lidí umírající na nemoci způsobené obezitou je vyšší než počet lidí umírající na choroby způsobené kouřením je varovným signálem. Obezita zkracuje věk v průměru o 12 až 15 let a v České republice se s obezitou potýká 21% dospělé populace, s nadváhou dokonce 34%.

Obezita představuje vysoká zdravotní rizika, jako jsou:

 • hypertenze (vysoký krevní tlak),
 • dna,
 • poruchy plodnosti,
 • onemocnění kloubů,
 • bolesti zad atd.


Zkušenosti s NATURHOUSE


NATURHOUSE v médiích

NATURHOUSE v mediich
Spokojení zákazníci

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám výživové poradenství NATURHOUSE může pomoct? Stačí se objednat ve vašem městě a dojít na naši pobočku. Speciálně vyškolený výživový poradce vám zdarma poradí, jak začít zdravě jíst a žít, dodá vám motivaci a podporu, vy si hradíte produkty na bylinné bázi. Budete spokojenější vy i vaše okolí.

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto bezplatná objednávka a následná konzultace ve vašem městě. Získejte cenné informace od našich proškolených dietologických pracovníků a začněte konečně zdravě hubnout.

Více
© 2020 KonzultaceHubnutí.cz - natur house, výživové poradenství, výživový poradce, jídelníček na hubnutí, rychlé a zdravé hubnutí