Objednejte se k výživovému poradci ještě dnes Získat konzultaci zdarma

Produkty NATURHOUSE

  • 1. Objednávka konzultace
  • 2. Příjdete na osobní schůzku
  • 3. Poradenství ZDARMA

Snídaně s vůní vanilky

Nastartujte den s chutí! Sušenky FIBROKI Tost vás uchvátí jemnou máslovou křehkostí a sladkým aroma vanilky. Navíc neobsahují přidaný invertní cukr. Místo něj je použita fruktóza, která sušenkám propůjčí stejně skvělou chuť, avšak neuškodí vaší linii. Navíc jsou obohaceny o nestravitelnou vlákninu, která podporuje správné zažívání. Ve 100 g mají FIBROKI Tost pouze 22,6 g tuku a z něj tvoří 9,4 g nasycené mastné kyseliny. Z jednoho balení lze obvykle vytvořit 14 snídaní.


Pro chvíle odpočinku

Při příjmu každé potraviny a jídla, přijímáme také kalorie (jednotka energie). Rozdíl příjmu a výdeje kalorií za den rozhoduje o tom jakou máme váhu či kolik máme energie. Spotřeba kalorií je u každého člověka jiná a ovlivňuje jí mnoho faktorů (věk, pohlaví, hmotnost, fyzická námaha). Zdravá výživa se skládá nejen z příjmu vyváženého jídla, ale také příjmu dostatečného množství tekutin. Je totiž vědecky dokázáno že pokud za den nepřijmeme dostatečné množství tekutin, začnou se nám tvořit tukové zásoby. Existují také prázdné kalorie, to jsou potraviny s obrovskou energetickou hodnotou, které nejsou pro člověka jakkoliv prospěšné - alkohol, sladkosti, chipsy, limonády, fast food.Hubněte bez hladu!

Sušenky FIBROKI rolin jsou jako stvořené pro odpolední siestu. Stejně jako FIBROKI Tost jsou zbaveny nepříznivé sacharózy, která je nahrazena ovocným cukrem a kromě toho obsahují nestravitelnou vlákninu, která napomáhá správnému trávení. Zaujme vás máslová chuť a vůně anýzu, které sušenkám dodávají jemnost a vláčnost. V balení je 33 sušenek, které vystačí na 11 porcí. Doporučená porce obsahuje 3 kulaté zázraky, které hravě uspokojí chuť na sladké.


Produkty exkluzivně pouze na pobočkách

Všechny výrobky lze exkluzivně zakoupit ve všech výživových poradnách NATURHOUSE. Jsou volně k dostání u asistentů a není nutná konzultace u dietologa!


Zkušenosti s NATURHOUSE


NATURHOUSE v médiích

NATURHOUSE v mediich
Spokojení zákazníci

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám výživové poradenství NATURHOUSE může pomoct? Stačí se objednat ve vašem městě a dojít na naši pobočku. Speciálně vyškolený výživový poradce vám zdarma poradí, jak začít zdravě jíst a žít, dodá vám motivaci a podporu, vy si hradíte produkty na bylinné bázi. Budete spokojenější vy i vaše okolí.

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto bezplatná objednávka a následná konzultace ve vašem městě. Získejte cenné informace od našich proškolených dietologických pracovníků a začněte konečně zdravě hubnout.

Více
© 2020 KonzultaceHubnutí.cz - natur house, výživové poradenství, výživový poradce, jídelníček na hubnutí, rychlé a zdravé hubnutí