Objednejte se k výživovému poradci ještě dnes Získat konzultaci zdarma

Výživové poradenství NATURHOUSE Praha 7 - Milady Horákové

  • 1. Objednávka konzultace
  • 2. Příjdete na osobní schůzku
  • 3. Poradenství ZDARMA

Udělejte první krok a začněte zdravě a dlouhodobě hubnout a zlepšete své stravovací návyky. Výživový poradce na naší pobočce Praha 7 - Milady Horákové s vámi provede konzultaci a připraví vám výživový plán na míru naprosto ZDARMA. Zlepšete své stravování pod dohledem našeho odborníka a sledujete skvělé výsledky vašeho plánu NATURHOUSE.

Kde a kdy nás najdete

Pondělí 9:30 - 17:30
Úterý 9:30 - 17:30
Středa 9:30 - 17:30
Čtvrtek 9:30 - 17:30
Pátek 9:30 - 17:30
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Výživoví poradci Praha 7 - Milady Horákové


Jak vypadá naše pobočka NATURHOUSE?

Výživové poradenství Praha 7 - Milady Horákové NATURHOUSE

Nečekejte a začněte zdravě hubnout!

Lidé potřebují při hubnutí podporu, pomoc a vedení. Náš výživový poradce a dietolog vám provede precizní diagnózu a navrhne vám správný přístup k hubnutí, který zaručí viditelné a trvalé výsledky. Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem ještě dnes. Vyberte si vhodný termín, kdy Vám zavoláme a domluvíme s vámi konkrétní termín vaší konzultace.


Objednávka konzultace ZDARMA


Konzultací získáte:

  • 30 - 45 minut s nutričním terapeutem
  • Komplexní diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí


NATURHOUSE v médiích

NATURHOUSE v mediich
Spokojení zákazníci

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám výživové poradenství NATURHOUSE může pomoct? Stačí se objednat ve vašem městě a dojít na naši pobočku. Speciálně vyškolený výživový poradce vám zdarma poradí, jak začít zdravě jíst a žít, dodá vám motivaci a podporu, vy si hradíte produkty na bylinné bázi. Budete spokojenější vy i vaše okolí.

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto bezplatná objednávka a následná konzultace ve vašem městě. Získejte cenné informace od našich proškolených dietologických pracovníků a začněte konečně zdravě hubnout.

Více
© 2020 KonzultaceHubnutí.cz - natur house, výživové poradenství, výživový poradce, jídelníček na hubnutí, rychlé a zdravé hubnutí