Objednejte se k výživovému poradci ještě dnes Získat konzultaci zdarma

NATURHOUSE zkušenosti - zkušenosti s NATURHOUSE

  • 1. Objednávka konzultace
  • 2. Příjdete na osobní schůzku
  • 3. Poradenství ZDARMA

Zkušenosti s NATURHOUSE - Reálné příběhy spokojených zákazníků

Magdaléna Mocková, Chomutov

PředPo

"Nyní jsem s váhou naprosto spokojená. V NATURHOUSE už si budu chtít váhu jen zafixovat v udržovací fázi. Dala jsem si cíl shodit 10 kg a to se mi podařilo. Dokonce jsem to ještě o 5 kg překonala."

Celý příběh zde v PDF

Stanislav Mráz, Frýdland

PředPo

"Pro mě je důležité, že se cítím skvěle. Jsem nadšený a skoro spokojený, vždy je co zlepšovat."

Celý příběh zde v PDF

Romana Šafaříková, Praha

PředPo

"Za 10 měsíců jsem zhubla 20Kg a začala nosit oblečení o 2-3 konfekční velikosti menší."

Celý příběh zde v PDF

Jiří Runinec, Ostrava

PředPo

"Během 5 měsíců jsem odložil 19kilové závaží a dokázal jsem vyběhnout schody"

Celý příběh zde v PDF

Gabriela Fikotová, České Budějovice

PředPo

"Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím jak si svou štíhlou postavu udržet po celá život". Paní Gabriela Fikotová zhubla díky odborné pomoci NATURHOUSE v Brně 39Kg a pokračuje dále.

Celý příběh zde v PDF

David Nekvinda, Brno

PředPo

"Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!" Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně na náměstí Svobody odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

Celý příběh zde v PDF

Marie Lomská, Nové Homole

PředPo

"Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky."

Celý příběh zde v PDF

Dáša Štummerová, Liberec

PředPo

"Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla." Pochvaluje si Dáša Štummerová, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

Celý příběh zde v PDF

MUDr. Martina Fejková, Brno

PředPo

"Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!" Jásá paní MUDr. Martina Fejko- vá, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE na ná- městí Svobody odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána v nepřetržitém pro- voze, zvládla zkombinovat jídel- níček, pohyb i týdenní kontroly.

Celý příběh zde v PDF

David Krejčí, Brno

PředPo

"Pracovní vypětí mi nedovoluje pravidelně cvičit. Přesto jsem zhubl a jsem spokojený." Raduje se pan David Krejčí, kte- rý díky odborné pomoci výži- vové poradkyně NATURHOUSE v Brně, náměstí Svobody zhubl 13,4 kg a má plno energie a síly.

Celý příběh zde v PDF

Hana Netolická, Pardubice

PředPo

"Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně. "

Celý příběh zde v PDF

Hana Dufková, Praha

PředPo

"Za necelý rok dodržování metody NATURHOUSE jsem zhubla téměř 40 kilogramů bez zdravotních následků. Cítím se báječně po fyzické i psychické stránce. Nyní jsem ve stádiu udržování dosažené váhy a chystám se na pokračování hubnutí, abych se dostala k vysněnému výsledku. "

Celý v DOC příběh zde

Zuzka Chytilová, Nížkovice

PředPo

"Cítím se velmi dobře. Se shozenými kily odešla i bolest zad". Paní Zuzka Chytilová zhubla díky odborné pomoci NATURHOUSE v Brně 15,6Kg a pokračuje dále.

Celý příběh zde v PDF

Vladimír Konečný, Brno

PředPo

"Hubnutí bylo jednodušší, než jsem si myslel. Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti"

Celý příběh zde v PDF

Výsledky diet jsou individuální a nejsou zaručeny stejně dobré výsledky.Youtube zkušenosti

Jana Kaplová

Hana Kovaříková - změny stravování

Objednávka výživového poradenství

NATURHOUSE v médiích

NATURHOUSE v mediich
Spokojení zákazníci

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám výživové poradenství NATURHOUSE může pomoct? Stačí se objednat ve vašem městě a dojít na naši pobočku. Speciálně vyškolený výživový poradce vám zdarma poradí, jak začít zdravě jíst a žít, dodá vám motivaci a podporu, vy si hradíte produkty na bylinné bázi. Budete spokojenější vy i vaše okolí.

Více

Nejčastější dotazy

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil přebytečných kil? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto bezplatná objednávka a následná konzultace ve vašem městě. Získejte cenné informace od našich proškolených dietologických pracovníků a začněte konečně zdravě hubnout.

Více
© 2019 KonzultaceHubnutí.cz - natur house, výživové poradenství, výživový poradce, jídelníček na hubnutí, rychlé a zdravé hubnutí